Terezka je nádherná modelka s dokonalou postavou, okouzlujícím úsměvem a jiskrou v oku. Je příjemná, milá, naprosto profesionální a nebojí se i netradičních výzev. Bezproblémová domluva, konstruktivní komunikace a proaktivní přístup, to jsou jedny z mnoha Terezčiných předností. Na každém focení s ní je mrzuté jedině to, jak rychle ten příjemně strávený čas letí...

Petr Štěpán

Terezka je překrásná modelka s úžasným úsměvem, který rozzáří každou fotku, je s ní radost fotit! Oceňuji hlavně proaktivní přístup a nápady, kterými jen srší.. Děkuji! 

Terezka je hodně nebezpečná - je s ní perfektní a věcná domluva na terminu, stylingu i vizáži, je dochvilná a spolehlivá, pak ji přivítáte ve studiu a 
... spoustu času prokecáte... :-)
Ale vážně, je to ukázka profesionální modelky, se kterou je radost pracovat a rozhodně to nestačí jednou.
Děkuji...a doporučuji všem slušným fotografům.

        Dušan B. 

D. Brzobohatý

Terezka je velmi příjemná slečna s nadšením pro focení. Rychlá domluva, spolehlivá, vzorně připravená, stále veselá a pro hezké fotky je ochotna vynaložit velké úsilí. Velmi příjemně se s Terezkou spolupracuje a mohu ostatním doporučit. Terezko, děkuji za dosavadní spolupráci.

David H. 

Fakt dobrý. MImořádně rychlá a přesná domluva, a to jak termín tak styl focení a všechno dodrženo na 110%. Přišla včas jak jen to je v Brně možné ;), připravená, focení proběhlo v pohodě a s úsměvem.
Doporučuju.

        Libor Foltýnek

Terka. Boží žena! Úžasná sympaťačka až se tomu nedá uvěřit. S Terkou jsme si napoprvé sice domluvili kratší focení, ale bohužel to nešlo jinak... vzniklo několik krásných fotek... a už teď se těším na další spolupráci.

        Tomáš Košík

© 2023 by Zoe Marks. Proudly created with Wix.com

  • Black Instagram Icon

Tereza